کامپاند پلیمری

مدیران پلیمر شهران یکی از تولید کننده های کامپاند های پلیمری میباشد که از نظر کیفیت و قیمت توانسته سهمی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.یکی از محصولات صنعتی و پلیمیری که در تولید پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد و مشکلات آن ها را کاهش می دهد کامپاند ها هستند . ترکیبی از پلیمر و افزودنی سبب تقویت ساختار پلیمر می شوند که مشکلاتی از قبیل کند بودن سرعت تولید ، هدر رفت مواد اولیه و عدم اختلال مواد اولیه با یکدیگر در حین تولید را برطرف می کنند و سبب تسهیل و تسریع فرآیند ساخت محصولات پلاستیکی می شود.از معروف ترین کامپاندها می توان به کامپاند پلیمری بر پایه ABS ، کامپاند پلیمری بر پایه TPE ، کامپاند پلیمری بر پایه پلی اتیلن ، کامپاند پلیمری بر پایه پلی پروپیلن ، کامپاند پلیمری بر پایه پلی آمید ، کامپاند های پلی پروپیلن تقویت شده با EPDM اشاره کرد.


چرا از کامپاند پلیمری استفاده کنیم؟


در بعضی از صنایع نمی توان از مستربچ ها بر پایه پلیمر برای اکسترودها و یا تزریق پلاستیک استفاده کنند در چنین شرایطی برای جلوگیری از افت کیفیت محصول نهایی از کامپاندها استفاده می شود.کامپاندها از لحاظ اقتصادی مقرون به صره تر بوده وهزینه های ناشی از تمیز کاری و ترکیب مستربچ بر پایه پلیمر را حذف خواهند کرد.


تفاوت کامپاند و مستربچ چیست؟


در بعضی از صنایع که بر پایه ی پلیمر هستند نمی توان از مستربچ به تنهایی برای تولید قطعات پلاستیک استفاده کرد بلکه باید بعنوان یک افزودنی به پلیمر پایه افزود تا خواصی به آن اضافه کند ولی کامپاند پلیمری مستقیما و بدون هیچ افزودنی وارد دستگاه می شود تا محصول نهایی تولید شود. به طور کلی می توان گفت که ساز و کار مستربچ و کامپاند یکسان است اما میزان درصد اضافه شدن هر یک در محصولات نهایی متفاوت است.


دلایل استفاده از کامپاند در برخی از کارخانجات


توزیع نامناسب در پلیمر پایه


یکی از دلایل اضافه کردن افزودنی در پلیمر پایه عدم توزیع مناسب و یکنواخت در سطح پلیمر می باشد اگر این توزیع به درستی انجام نگیرد کیفیت محصول نهایی آن ها کاهش پیدا می کند. مستربچ‌ها به دلیل اینکه به اندازه کافی دارای مواد افزودنی نیستند، نمی‌توان به صورت مستقیم آنها را به پلیمر پایه اضافه کرد به همین سبب تولیدکنندگان ازکامپاندهای پلیمری در تولید محصولات پلاستیکی خود استفاده می کنند.

بالابودن سطح آلاینده‌های محیطی


یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه می باشند وجود آلاینده های محیطی در سطح کارگاه می باشد استفاده مستقیم از کامپاند مشکلات ناشی از آلاینده‌های محیطی را تا سطح قابل توجهی کاهش می‌دهد.


نحوه تولید مستربچ و کامپاند


مهمترین فرآیندی که در تولید مستربچ و کامپاند نقش اساسی دارد مرحله ی ذوب می باشد.در این مرحله که در دستگاهی به نام اکسترودر انجام می شود افزودنی و پلیمرهای پایه با یکدیگر ترکیب شده و از دستگاه خارج می شوند. ترکیبات بوجود آمده وارد سیستم خنک کننده شده و سرد می شوند و سپس به قطعات دلخواه برش داده می شوند.مستربچ یا کامپاندهای تولید شده باید بسته بندی و دردمای مشخصی انبار شوند و از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار بگیرند در صورت وجود مشکل یا پایین بودن کیفیت محصول باید مجددا فرآیند تولید را طی کرده و ذوب شود.


مزایای استفاده از کامپاندهای پلیمری


تسهیل و تسریع فرآیند تولید
دارای دوده با درصد پخش استاندارد
استفاده از مواد اولیه یکنواخت در ساخت و تولید
مقاومت بالا در برابر نور خورشید
قیمت مناسب و رقابتی در بازارهای داخلی و خارجی
کیفیت ثابت و مطلوب محصول
استفاده از 40 تا 100 درصد کامپاند

خرید کامپاند پلیمری


شرکت مدیران پلیمر شهران با سابقه ای درخشان در تولید انواع کامپاندهای پلیمری و مستربچ های تخصصی در صنعت پلیمر به عنوان یکی از بهترین تولید کننده انواع کامپاندهای پلیمربر پایه پلی پروپیلن و پلی اتیلن در شمال کشور، با قیمتی رقابتی، در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

قیمت کامپاند پلیمری


به دلیل نواسانات بازار جهت دریافت اطلاعات محصول و اطلاع از قیمت کامپاندهای پلیمری می توانید با شماره های شرکت مدیران پلیمر شهران تماس بگیرید.

هم اکنون با ما تماس بگیرید
@modiranpolymer modiranpolymer
09201004507 011-42434507~8

 

آدرس

آدرس کارخانه :

استان مازندران- شهرستان سوادکوه شمالی- شیرگاه- شهرک صنعتی بشل- فاز 1- خیابان صنعتگران 1

تلفن: 01142434507

فکس: 01142434508

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلگرام: @modiranpolyemr

گواهینامه ها

گواهینامه ایزو مدیران پلیمر شهران