مستربچ کربنات کلسیم

مستربچ کربنات کلسیم یا همان کامپاند کربنات کلسیم در واقع یک فیلر یا پرکننده است. مستربچ های پرکننده کربنات کلسیم را با نام تجاری CALCIT (کلسیت) را در گریدهای متنوع با درصدهای کربنات کلسیم متفاوت در پایه رزین مختلف تولید می‌کنند.
کیفیت مستربچ کربنات کلسیم بستگی به نوع پودر کربنات و افزودنی های کمک فرآیندی دارد. مواردی هم وجود دارند که در هنگام تولید بر روی کیفیت این محصول تاثیر میگذارد مانند :اختلاط خوب و مناسب مواد در اکسترودر
کربنات کلسیم مورد استفاده در مستربچ ساختار ویژه ای دارد به همین دلیل است که باید پودر کربنات از واحد های تولیدی معتبر تهیه شود. مستربچ کربنات کلسیم بدلیل رنگ سفید کربنات کلسیم ، مزیت مهم و فوق العاده ای جهت بکارگیری در تولید محصولات سفید رنگ (به عنوان یک پیگمنت سفید ارزان قیمت ) بحساب می آیند .
مستربچ های کربنات کلسیم شرکت مدیران پلیمر شهران از استحکام خوبی برخوردار بوده و قابلیت چاپ در آنها نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است. محصولاتی که از این نوع مستربچ ها تهیه می گردند دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند زیرا کربنات کلسیم استفاده شده در مستربچ ها دارای کیفیت و درجه خلوص بالایی بوده و به صورت یکنواخت در بین ذرات توزیع می گردد.

انواع مستربچ کربنات کلسیم:


کاربرد مستربچ کربنات کلسیم:


تولید انواع فیلم های پلیمری
تولید قطعات تزریقی و بادی
صنایع گونی بافی
صنایع بسته بندی .

مزایای مستربچ کربنات کلسیم:


_کاهش قیمت تمام شده محصول نهایی
_افزایش بهره وری و پایداری حرارتی
_افزایش قابلیت چاپ پذیری و رنگ پذیری محصول
_ تولید محصول سفید رنگ بدون نیاز به افزایش مستربچ سفید

گرانول کربنات کلسیم چیست؟

گرانول نوعی از ساختار است که در پلیمرها وجود دارد. ساختار گرانول به صورت دانه دانه بوده که در تولید بسیاری از مواد پلاستیکی کاربرد دارد.ساختار دانه دانه ریز گرانول هم بدلیل سهولت در تولید میباشد چرا که پودرها در هوا پراکنده می‌شوند و علاوه بر آلودگی محیط تولید و مشکلات تنفسی که ایجاد می‌کنند، میزان زیادی از ماده هم هدر می‌رود، ولی گرانول این دردسرها را ندارد. برای تولید محصولات پلیمری از گرانول، ابتدا باید آن را ذوب و سپس شکل‌دهی کرد و یکی از مزیت های دیگر گرانول این است که می توانند از مواد نو و یا بازیافتی تولید گردند که یکی از مهم تری مزایای استفاده از گزانول می باشد.
گرانول کربنات کلسیم به دانه های ریزی گفته می شود که از کربنات کلسیم ساخته می شوند و از پر کاربرد ترین مواد معدنی مورد مصرف در صنعت کاغذ و پلاستیک آماده عرضه به بازار داخلی و خارجی می باشد.
از گرانول کربنات کلسیم جهت کاهش هزینه های اولیه و همچنین دادن خاصیت ویژه در تولید مواد پلاستیکی استفاده می شود و به آنها مستربچ کربنات کلسیم یا پرکننده هم گفته می شود. نقش کربنات در صنعت بعنوان پر کننده بوده و از آنجایی که کربنات کلسیم قیمت پایینی دارد، ارزانی نسبی این گرانول مورد توجه است.

انواع مستربچ کربنات کلسیم یا مستربچ پرکننده

کربنات کلسیم خالص از ماربل استخراج شده و همچنین می تواند از فرایندهای شیمیایی بر روی کربن دی اکسید هم حاصل شود. این ماده بر حسب نوع روش به دست آمدن کلسیم کربنات به دو نوع رسوبی و زمینی یا خاکی تقسیم میشود :
کربنات کلسیم زمینی : از جداسازی و فرایند ته نشینی تولید می شود که به نام GCC شناخته شده است.اساس تولید این نوع مستربچ فرایندی طبیعی است نه شیمیایی. GCC در حقیقت ظاهری پودری و کریستالی که حاصل از تخریب سنگ آهک می باشد را داراست. لازم به ذکر است سایز این مواد متنوع بوده و از این نوع مستربچ در صنایعی مانند داروسازی اشتفاده می شود.
کربنات کلسیم رسوبی : این نوع کربنات کلسیم همچنین به عنوان کربنات کلسیم تصفیه شده یا مصنوعی شناخته می شود. فرایند تولید مستربچ کربنات کلسیم پر کننده در واقع فرایندی شیمیایی است که به ماده ی ته نشین شده در این فرایند PCC می گویند و کربنات کلسیم بدست آمده از این روش خلوص بالایی دارد. سایز PCC برابر با قطر 2 میکرون می باشد و تنوع سایزی ندارد. این مواد در صنعت و تولید کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد.
در کل در ترکیب شیمیایی،هر دو نوع از کربنات کلسیم یکسان هستند اما دانه های PCC ابعاد کوچکتر و خلوص بیشتری داشته و در مقایسه با GCC شفافیت بیشتری نیز دارد و ذرات آن یکنواخت و منظم اند و همینطور PCC سرب و سیلیس کمتری را داراست و اندازه ریز دانه های PCC باعث میشود نسبت به GCC مقاومت بهتری در پلاستیک داشته باشد.

کاربرد مستربچ کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک

از کربنات کلسیم یا CaCO3 که 4 درصد پوسته زمین را تشکیل می دهد به عنوان مستربچ پرکننده در صنعت پلاستیک بهره گرفته می شود. صنعت پلاستیک یکی از مصرف کننده‌ های مهم کربنات کلسیم است که بدلیل کاهش قیمت محصول نهایی تولید پلاستیک از کربنات کلسیم استفاده می کند. پر کننده ها به مایعات و جامدات اضافه می شوند تا تغییراتی مانند افزایش مقاومت و خاصیت شکل پذیری،تغییر وزن یا غلطت در محصول بوجود بیاورند. کربنات کلسیم هم معمولا جزو پرکننده‌هایی دسته بندی می‌شود که باعث بهبود برخی خواص فیزیکی مانند مقاومت گرمایی، پایداری ابعادی ، سختی و استحکام آن‌ها می‌شود.
تولیدکنندگان برای جلوگیری از تأثیر زغال سنگ یا روغن بر تولید پلاستیک ، از کربنات کلسیم استفاده می کنند و هنگام ساختن مستربچ یا ترکیب پرکننده این پودر ، مواد افزودنی و پلاستیک اولیه را مخلوط می کنند . از آنجایی که کربنات در صنایع دارویی و غذایی کاربرد دارد میتوان ثابت کرد که کربنات ھای موجود در طبیعت به ھیج وجه برای انسان خطری ندارد و همچنین کربنات کلسیم زیست تخریب پذیر است به همین دلیل افزایش درصد کربنات کلسیم مصرفی در پلاستیک باعث کاهش مدت مورد نیاز برای تجزیه آن پلاستیک میشود و هر چقدر مصرف کربنات کلسیم بیشتر شود پلاستیک کمتری استفاده می شود که این این مسئله اهمیت اساسی برای محیط زیست دارد و از آنجایی که کربنات در صنایع دارویی و غذایی کاربرد دارد میتوان ثابت کرد که کربنات ھای موجود در طبیعت به ھیج وجه برای انسان خطری ندارد.
افزودن کربنات کلسیم درصنایع پلاستیک ها به سادگی به عنوان یک رزین کننده باعث افزایش و بهبود عملکرد شده و به بهبود پردازش و بهبود پایداری محصول نهایی کمک کرده است.
کربنات کلسیم باعث شفافیت سطح پلاستیک می شود ، سختی و مقاومت پلاستیک را بهبود می خشد ، باعث افزایش استحکام محصولات نهایی می شود و علاوه بر این ها، موجب می شود تا پلاستیک عملکردی بی نقص در دمای بالا داشته باشد.

کاربرد مستربچ کربنات کلسیم در ساخت فیلم:


یکی از مهمترین کاربردهای مستربچ کربنات کلسیم استفاده از آن در تولید فیلم های شفاف یا نیمه شفاف pp (اصطلاحاً نانو) است.
تولید فیلم بدون مستربچ خوب امکان نداره !
باید مستربچ خوب وارد دستگاه کرد و فیلم خوب دریافت کرد .
استفاده از این مستربچ کربنات کلسیم موجب استحکام بالا و هم چنین افزایش قابلیت چاپ پذیری فیلم ها می‌شود. بدلیل قیمت پایین کربنات کلسیم استفاده از مستربچ کلسیم کربنات در تولید فیلم ها باعث کاهش هزینه اولیه تولید و همینطور قیمت نهایی فیلم میشود و محصولی مقرون به صرفه به دست مشتریان می رسد.
استفاده بیش از حد از این مستربچ کربنات کلسیم باغث می شود دوختی که در نهایت قرار است بر روی فیلم ها بخورد دچار کاهش کیفیت باشد و مورد انتظار واقع نشود و همچنین حرارت پذیری خوب و بالایی نخواهند داشت.
از آنجایی که در 6 ماه دوم سال شاهد رطوبت بیشتری نسبت به ماه های دیگر در هوا هستیم استفاده کردن از مستربچ کربنات کلسیم در تولید فیلم میتواند باعث ایجاد حباب هایی شود ، که این مورد قابل حل است و با راهکار های ساده وچند نکته که هنگام تولید باید رعایت شوند بطور کامل برطرف میشود.

قیمت مستربچ کربنات کلسیم (گرانول کربنات کلسیم) :

مستربچ کربنات کلسیم با درصد کربنات 20 تا 80 درصد متناسب با نوع مصرف بر پایه های مختلف پلیمری در شرکت مدیران پلیمر شهران قابل ارائه به تمامی مشتریان می باشد.قیمت پایین کربنات کلسیم سبب شده تا مستربچ کربنات کلسیم یک محصول کاملا مقرون به صرفه بشمار بیاید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارائه توضیحات بیشتر در خصوص قیمت قیمت مستربچ کربنات کلسیم بهتر است با مشاوران فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.
قیمت مستربچ کربنات :کیلویی 7000 تا 13000تومان

قیمت گرانول کربنات کلسیم به چه عواملی بستگی دارد :

قیمت کربنات کلسیم به ازای هر کیلوگرم و هر تن متفاوت است. بنابراین ابتدا ارزیابی درستی از میزان احتیاج تان در کسب ‌و کار خود از مستربچ کربنات کلسیم حاصل کنید.
عوامل مختلفی وجود دارند ک باعث میشوند قیمت کامپاندها با هم تفاوت داشته باشند مانند:
میزان کربنات کلسیم موجود در مستربچ
درصد کربنات کلسیم موجود در این مستربچ کیفیت نهایی آن را مشخص میکند یعنی هرچقدر درصد کربنات کلسیم بالاتر باشد، مستربچ نهایی با کیفیت تر و مرغوب تر خواهد بود و محصول با کیفیت و مرغوب به مراتب قیمت بالاتری خواهد داشت.
نوع و اندازه مش
یکی دیگر از عوامل مهم تعیین کننده قیمت نهایی مستربچ کربنات کلسیم نوع و انندازه مش است، یعنی هرچقدر مش ها ریزتر باشد قیمت تمام شده مستربچ کربنات کلسیم بالا تر خواهد بود.


پایه پلیمری


پایه پلیمر پارامتر دیگر در تعیین قیمت این مستربچ بطوری که پایه پلمیری استفاده شده در آن حائز اهمیت است و اگر پایه پلمیری پلی اتیلن باشد قیمت نهایی مستر بچ با محصولی که پایه پلیمری پلی پروپیلن باشد متفاوت است.


میزان ضایعات در مستربچ کربنات کلسیم


متاسفانه برخی از تولیدکنندگان برای کاهش قیمت تمام شده بجای استفاده از مواد اولیه نو و مرغوب از ضایعات استفاده می کنند اما شرکت مدیران پلیمر شهران با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه اقدام به تولید این محصول نموده و مستربچ کربنات کلسیم را با بهترین قیمت و کیفیتی عالی به تمامی مشتریان ارائه می دهد.

مزایای استفاده از ترکیبات کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک

کربنات کلسیم در تولید پلاستیک بسیار مورد استفاده است. از کربنات کلسیم به عنوان پر کننده یا فیلر برای تولید کامپاندهای پلی پروپیلن استفاده می شود. استفاده از این ترکیب در صنعت مزایای متعددی دارد مانند:
1- بهبود عملکرد : اضافه کردن کربنات کلسیم به ورق های پلی پروپیلن بالا بردن مقاومت حرارتی آن می شود و همینطور باعث افزایش مقاومت ، سختی و کیفیت پلاستیک هم می گردد. به منظور تولید پلاستیک با کیفیت و مرغوب می توان از ترکیب این مواد تا میزان 40% استفاده نمود.
2- دوستدار محیط زیست: این ترکیب برای محیط زیست و انسانها کاملا بی ضرر می باشد و همچنین دارای قابلیت تجدید پذیری است و هرچقدر درصد آن در مستربچ کربنات کلسیم مورد استفاده بیشتر باشد زمان کمتری برای تجزیه آن محصول نیاز است.
3- بهبود فرایند تولید : کربنات کلسیم حتی فرایند تولید را هم بهبود می بخشد.این ترکیب باعث می شود که پلاستیک حرارت گرفته و به سرعت خنک شود که این موضوع حتی کاملا در روند استفاده بهینه از انرژی هم تاثیر گذار است و خنک شدن سریع هم باعث کاهش انقباض می شود که این امر مانع شکنندگی می گردد.
4- افزایش استحکام: استفاده از این ترکیب کربنات کلسیم در تولیدات ظروف یک بار مصرف و لوله و اتصالات باعث استحکام بیشتر آنها می شود.
5-مقرون به صرفه : بازار رزین دائماً در حال تغییر است بنابراین ترکیبات کربنات کلسیم می تواند از مصرف کنندگان در برابر افزایش قیمت های ناگهانی حفاظت کند. جایگزین کردن رزین آن هم به میزان 40% باعث کاهش قیمت نهایی پلاستیک تولید شده می گردد.
6= پایداری : . بر اساس مطالعات انجام شده استفاده از پرکننده کربنات کلسیم در پلی پروپیلن به میزان 40 درصد باعث کاهش گازهای گلخانه ای به میزان 23% می شود و از آنجایی که گازهای گلخانه ای کاملا برای محیط زیست خطرناک اند و باعث افزایش گرمایش جهانی می شوند این مورد کاملا یک مزیت مهم کربنات کلسیم بشمار می رود.
7-تائیدیه سازمان غذا و دارو: افزودن این مواد به پلاستیک هیچ ضرر و زیانی برای محیط زیست و انسان ها ندارد و بطور 100% مورد تائید سازمان FDA ( سازمان و غذا و دارو) می باشد و دقیقا به همین دلیل بهره گیری از کربنات کلسیم در ساختار بسته بندی مواد غذایی و دارویی هیچ گونه مانعی ندارد.

موارد استفاده کامپاند کربنات کلسیم در فرآورده های پلاستیکی

مستربچ کربنات کلسیم کاربرد های فراوانی در صنایع پلاستیک،دارویی،ساختمانی،صنایع کاغذ و... دارد و از مستربچ کربنات کلسیم در صنعت پلاستیک و در مواردی از قبیل لاستیک، کابل های سیم ، دستکش های لاتکس،نایلون، سفره های یک بار مصرف، کیسه زباله و حتی فرآورده های سخت مانند لوله های اکسترود شده و پروفیل پنجره استفاده می شود.
کربنات کلسیم در تولیدات گوناگون شاخه های مختلف پلاستیک کاربرد دارد و شرکت مدیران پلیمر شهران با کیفیت ترین مستربچ کربنات کلسیم را در اختیار مشتریان قرار میدهد تا محصولاتی مرغوب در این صنعت تولید شود.

سایر مصارف کربنات کلسیم در صنعت

کربنات کلسیم در زندگی روزانه از نظر کاربرد دامنه وسیعی داشته و امروزه یکی از اقلام مصرفی و مورد نیاز صنایعی مانند رنگ، کاغذ، لاستیک، آرایشی بهداشتی، کاغذ، پلاستیک و… می باشد که موارد استفاده آن در صنعت به شرح زیر است:
1-کاغذ، رنگ و پوشش ها : از این مواد به طور گسترده برای ساخت کاغذ، پلاستیک، رنگ و پوشش ها، به عنوان مواد پر کننده یا رنگدانه های سفید بهره گیری می شود. کربنات کلسیم در صنعت رنگ از مصرف بالایی برخوردار است که آن هم بدلیل قیمت مناسب و خصوصیات نوری و مکانیکی و نکته ای در این مورد وجود دارد که توجه داشته باشید هر چقدر کربنات کلسیم نرم تر باشد پوشش بهتری به رنگ خواهد داد.کربنات کلسیم پخش پذیری خیلی خوبی در تمام رنگ ها دارد و باعث افزایش درخشندگی رنگ هم می شود.
کربنات کلسیم در صنایع کاغذ بعنوان ماده پوششی استفاده میشود و یک نوع پرکننده محسوب می شود این مواد به دلیل شفافیت و سفیدی در صنعت تولید کاغذ نقش به سزایی دارد و در واقع ماده کربنات کلسیم باعث سفیدی، ماتی و نرمی کاغذ می شود و همچنین این ترکیبات باعث کاهش هزینه های تولید کاغذ ، افزایش استحکام کاغذ ،جذب بهتر رنگ و جوهر و... می شود.
2- ساخت و ساز : این ماده معدنی طبیعی با انواع و اشکال مختلفی که دارد، از ویژگی های منحصر به فردی هم برخوردار است که به نوبه خود منجر به تنوع کاربردهای آن در صنعت ساخت و ساز می شود بعنوان مثال ماربل به عنوان یک متریال ساختمانی شناخته شده است و کاربردی گسترده دارد علاوه بر این در ترکیبات سیمان هم مورد استفاده قرار می گیرد.
3- صنعت داروسازی: دلیل استفاده از کلسیم کربنات در صنعت داروسازی خاصیت آنتی اسیدی آن است و درمان برخی بیماری‌های کلیوی بسیار موثر است. این ترکیب بدلیل جذب سطحی بالا می‌تواند بسیاری از مواد مضر موجود در بدن را به خود جذب می کند.
4- مکمل های کلسیم : کربنات کلسیم به عنوان مواد اولیه در مکمل های کلسیم به کار برده می شود و دریافت 1000 میلی گرم کلسیم میتواند باعث جلوگیری از کاهش تراکم استخوان بشود.
در ترکیب بسیاری از مواد خوراکی مانند بکینگ پودر، خمیر دندان، شراب و … هم از کربنات کلسیم استفاده می شود. در کشاورزی نیز از این مواد برای خوراک حیوانات بهره گیری می شود. در مجموع وجود کربنات کلسیم در طبیعت برای محیط زیست و پاکسازی آب مفید می باشد و هیچ گونه زیانی ندارد.

دلایل خرید مستربچ کربنات کلسیم :

مستربچ کربنات کلسیم بعنوان پر کننده محصولات پلیمری عموما به منظور کاهش هزینه و قیمت نهایی محصولات استفاده می شود و ترکیب مواد و پودر کربنات کلسیم که به صورت سفید رنگ با مواد مخلوط می شود از نظر هزینه خیلی ارزانتر از مواد اولیه اصلی می باشد در واقع اضافه کردن این مواد به محصول باعث کاهش قیمت می شود که با توجه به محصول مورد نظر درصد مصرف کربنات کلسیم قابل تغییر می باشد و حدوداٌ از 10% تا 80% قابل استفاده می باشد و قیمت نهایی هم به این درصد ها بستگی دارد.
این محصول کاملا دوستدار محیط زیست می باشد آن هم بدلیل تجزیه سریع تر و غیر سمی و بی بو بودن آن و همینط.ر برای انسان هیچ خطر و ضرری ندارد.
افزایش قابلیت چاپ پذیری و همینطور رنگ پذیری محصول بر روی سفره های یکبار مصرف یکی دیگر از مزایای استفاده از مستربچ کربنات کلسیم می باشد.در کل اگر مواد به صورت خام ریخته شود چاپ انجام نمی شود یا ضعیف انجام می شود اما با اضافه کردن این ماده قابلیت چاپ پذیری محصول بهتر می شود و همینطور باعث افزایش قابلیت نگه داشتن جوهر و مرکب روی خود محصول می شود.
از آنجایی که کربنات کلسیم به رنگ سفید می باشد ، این مستربچ می تواند به عنوان یک پیگمنت سفید ارزان قیمت، جایگزین درصدی از مستربچ سفید در تولید قطعات سفید رنگ شود.
با استفاده از مستربچ کربنات کلسیم در محصول نهایی میتوانیم شاهد مقاومت و استحکام بالایی باشیم و همینطور رشته رشته شدن الیاف کمتر می شود.
این ماده در ساخت انواع فیلم های پلیمری ،قطعات تزریقی و بادی،صنایع گونی بافی،صنایع بسته بندی،قطعات خودرو ،لوازم خانگی ،لوازم الکتریکی ،قطعات صنعتی ،لوله های آب و فاضلاب و … کاربردی گسترده دارد.
از آنجایی که دانه بندی درشت مستربچ کربنات کلسیم ممکن است باعث عدم توزیع و پخش مناسب آن در بافت پلیمر شود و در کل باعث بروز مشکلاتی در تولید محصولات بوجود بیاورد انتخاب مستربچ کربنات کلسیم با کیفیت بسیار مهم است.در شرکت مدیران پلیمر شهران این محصول با مواد اولیه مرغوب تولید و به تمامی مشتریان عرضه می گردد.


مستربچ پرکننده چیست ؟

مستربچ پرکننده نام دیگر کامپاند کربنات کلسیم از این محصول برای کاهش قیمت و بهبود خواص استفاده می‌شود. استفاده از واژه پر کننده در نام این محصول به این دلیل است که این مستربچ هم کاهنده قیمت است هم موجب افزایش وزن محصول میشود.
مستربچ‌ها دارای سه جزء اصلی پلیمر پایه، افزودنی و عامل سازگارکننده هستند و به منظور تغییر خواص پلیمرها، مواد شیمیایی افزودنی به مستربچ‌ها اضافه می‌شوند مانند پرکننده‌ها.
در کل قیمت مستربچ به ویژه مستربچ های رنگی (به غیر از سیاه و سفید) بسیار بالا می باشد و کیفیت نهایی رنگ در محصولات پلاستیکی کاملا به میزان استفاده از مستربچ در آن بستگی دارد و جایگزینی برای این نوع مواد وجود ندارد.
مستربچ پر کننده از کربنات کلسیم تشکیل میشود که هیچ ضرری نه برای محسط زیست نه برای سلامتی انسانها دارد حتی اگر در محصولات یکبار مصرف بکار گرفته شوند. پایین بودن قیمت کربنات کلسیم سبب شده تا قیمت مواد لولیه و محصولات نهایی که از مستربچ پر کننده بهره گرفته شده گران نباشد و کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه باشد.
از مستربچ پر کننده در تولید محصولاتی مانند سفره یکبار مصرف یا کیسه زباله بشدت بهره گرفته می شود چون باعث افزایش سختی و مدول الاستیک و همینطور کاهش قیمت تمام شده محصول میشود.
کامپاند کربنات کلسیم با نام های متعددی شناخته می شود مانند کربنات ، کربنات کلسیم ، کامپاند ، مستربچ پر کننده و مستربچ کربنات کلسیم که همگی درست اند.
گاهی اوقات مستربچ کربنات کلسیم حتی با مستربچ سفید اشتباه گرفته می شود زیرا هر دو به یک رنگ اند و تشخیص آنها کار ساده ای نیست و فقط متخصصین این حوزه اند که میتوانند این دو جنس راغ از یکدیگر تشخیص بدهند .

کیفیت مستربچ پرکننده به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت مستربچ پرکننده به عوامل متعددی بستگی دارد مانند غلظت یکنواخت و درصد مناسب افزودنی یا پیگمنت ، مقاومت حرارتی ، استحکام ، وضعیت ظاهری ، مطابقت پایه پلیمری مستربچ با مواد و کالای تولیدی ، دمای ذوب ، جلای مستربچ ، مقاومت ، پراکندگی در ماتریس پلیمری و حتی شیوه بسته بندی نهایی آن و خیلی عوامل دیگر.
یکی از عوامل مهم در تعیین کیفیت مستربچ پر کننده بهداشت حین تولید می باشد و این فاکتور زمانی که مواد تهیه شده از مستربچ پر کننده برای مصارف دارویی یا غذایی باشد بیشترین سهم را در تعیین کیفیت محصول دارد.در کل استفاده از نانو تکنولوژی سبب شده تا بتوانیم مستربچ را کاملا سالم و بهداشتی بدون هیچ گونه خطر و ضرری برای سلامتی مردم تهیه کنیم.
شرکت مدیران پلیمر شهران با سابقه ای درخشان در تولید انواع کامپاند پلیمری و مستربچ های تخصصی در صنعت پلیمر به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های مستربچ کربنات کلسیم در ایران و تنها تولید کننده مستربچ کربنات کلسیم در شمال کشور ، آمادگی همکاری با سازمان ها و شرکت های همکار در این حوزه می باشد.

هم اکنون با ما تماس بگیرید
@modiranpolymer modiranpolymer
09201004507 011-42434507~8

 

آدرس

آدرس کارخانه :

استان مازندران- شهرستان سوادکوه شمالی- شیرگاه- شهرک صنعتی بشل- فاز 1- خیابان صنعتگران 1

تلفن: 01142434507

فکس: 01142434508

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلگرام: @modiranpolyemr

گواهینامه ها

گواهینامه ایزو مدیران پلیمر شهران